Možnosti dopravy

Cena dopravného nebo výběr přepravce může být po ověření objednávky upraven/a dle skutečných rozměrů a váhy zboží. O změně Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

 Nejlevnější doručení na adresu

Nejlevnější doručení na adresu je služba fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Přepravce bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti přepravce a typu zasílaného zboží. Vybíráme z následujících přepravců: PPL, Česká pošta, DPD a InTime. 

Dopravné při platbě předem 99,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  137,- Kč vč. DPH

 Kurýrní služba PPL

Doručení zásilky obvykle do 24 hodin (po obdržení potvrzení o odeslání Vaší objednávky) na vybranou adresu v ČR. Po předání zásilky od nás přepravci Vám bude zaslána SMS a e-mail s údaji o zásilce. V den doručení zásilky Vám řidič PPL zavolá a upřesní doručení. Zásilky jsou doručovány od 8:00 do 20:00 hodin.

Stav doručování zásilky můžete sledovat zde.

Dopravné při platbě předem 104,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  150,- Kč vč. DPH

 Česká pošta - Balík do ruky

Doručení zásilky obvykle do 24 hodin (po obdržení potvrzení o odeslání Vaší objednávky) na vybranou adresu v ČR. Po předání zásilky od nás přepravci Vám bude zaslána SMS a e-mail s údaji o zásilce. V den doručení zásilky Vás bude Česká pošta informovat o postupu doručování. Zásilky jsou doručovány od 8:00 do 20:00 hodin.

Stav doručování zásilky můžete sledovat zde.

Dopravné při platbě předem 139,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  175,- Kč vč. DPH

 Česká pošta - Balík na poštu

Doručení zásilky obvykle do 24 hodin (po obdržení potvrzení o odeslání Vaší objednávky) na vybranou pobočku České pošty. Po předání zásilky od nás přepravci Vám bude zaslána SMS a e-mail s údaji o zásilce. Po doručení zásilky na Vámi vybranou pobočku obdržíte SMS a e-mail s informací, že je zásilka připravena k vyzvednutí.

Stav doručování zásilky můžete sledovat zde.

Dopravné při platbě předem 119,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  155,- Kč vč. DPH

 Balíkovna

Doručení zásilky obvykle do 24 hodin (po obdržení potvrzení o odeslání Vaší objednávky) na vybrané výdejní místo Balíkovny. Po předání zásilky od nás přepravci Vám bude zaslána SMS a e-mail s údaji o zásilce. Po doručení zásilky na Vámi vybranou pobočku nebo depo obdržíte SMS a e-mail s informací, že je zásilka připravena k vyzvednutí.

Stav doručování zásilky můžete sledovat zde.

Dopravné při platbě předem 55,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  74,- Kč vč. DPH

 Zásilkovna

Doručení zásilky obvykle do 24 hodin (po obdržení potvrzení o odeslání Vaší objednávky) na vybrané výdejní místo Zásilkovny. Po předání zásilky od nás přepravci Vám bude zaslán e-mail s údaji o zásilce. Po doručení zásilky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s informací, že je zásilka připravena k vyzvednutí.

Stav doručování zásilky můžete sledovat zde.

Dopravné při platbě předem 65,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  95,- Kč vč. DPH

Zásielkovňa SK Zásielkovňa SK

Doručení zásilky obvykle do 24 hodin (po obdržení potvrzení o odeslání Vaší objednávky) na vybrané výdejní místo Zásielkovňa SK. Po předání zásilky od nás přepravci Vám bude zaslán e-mail s údaji o zásilce. Po doručení zásilky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s informací, že je zásilka připravena k vyzvednutí.

Stav doručování zásilky můžete sledovat zde.

Dopravné při platbě předem 93,- Kč vč. DPH
Dopravné při platbě dobírkou  122,- Kč vč. DPH

Osobní odběr - Ústí nad Orlicí (zdarma)

Po telefonické domluvě předem je možnost osobního odběru zboží v Ústí nad Orlicí.

Možnosti platby

- při převzetí zboží osobně (hotově)

- bankovním převodem předem

- při převzetí zboží od přepravní společnosti hotově nebo platební kartou (na dobírku)